Duben 2015

Prostor pro myšlenky

29. dubna 2015 v 21:35 | So3ra^^ |  Uvahy
Tenhle článek obsahuje :
plavecké metafory
Smutnou náladu
Cestu ke světlu

Písmena se vznáší nad papírem , snaží se spojit a stát se něčím neobyčejným..

Whats up bitches?

Jak se neustále ženeme za něčím novým, tak nejsme schopní se zastavit a vzpomínat jaké byli naše začátky. Naše první krůčky, slova , nástup do první třídy, čtení, psaní, počítání, jízda na kole a plavání. Je legrační že zmiňují právě plavání, jelikož plavání miluji a je to pro mě ta chvíle, kdy můžu vypnout a soustředit se na to ticho kolem sebe. Ale ne vždy bylo pro mě plavání odpočinkovou záležitostí. Představte si, že neumíte plavat a někdo vás hodí do hluboké vody, je jasné, že půd sebezáchovy je silný a budete kopat rukama a nohama, aby jste se udrželi. Vyrovnávání se, ze špatnými událostmi docela plavání připomíná....

Život je plný nádherných a úžasných věcí, vzpomínek u kterých si přejeme aby trvaly navždy. Naopak je i plný strastí a překážek. Za tu dobu co jsem tady,jsem si podle svých postřehů sedmnáctiletého dítěte ( Ano stále se ještě beru za dítě) stačila všimnout jak to tady chodí. Když jste zamilovaní svět je nádherný, cítíte se nad věcí. Naprosto nic vás netíží. Nejhorší je, když je láska to, co vás jediné drží nad vodou. Potom když vám ta osoba ublíží a opustí vás, odebere vám tím záchranný kruh a vy se začínáte topit. Když víte že to svámi jde ke dnu, tak rozhazujete rukama, kopete nohama hlavně aby jste byli stále na hladině, i když je to prohraný boj. Prožíváte milion pocitů najednou a nedá se jich zbavit. Nedá se zbavit té kotvy, která vám byla přidělena aby jste jí vláčeli po zbytek vašeho života. Nakonec to vzdáváte noříte so hlouběji a hlouběji do vody. Ruce vám sahají po slunečním svitu který už nikdy neuvidíte.Vaše síly jsou konce , dochází vám dech.. Když se vám dostane prostor k myšlenkám, uvědomíte si, že tenhle pád vody patří mezi překážky které vám život dává proto aby z nás byli silní bojovníci a pro vítěze tady je odměna. K životu patří zlomené srdce, rozbitá kolena a krvácející se duše. Když tohle nebudeme prožívat, budeme jen nezkušené děti které nevědí jaký svět doopravdy je. Odrážím se ode dna a čekám až zase někdy uvidím sluneční svit, úžívám si každou chvíli k cestě na výsluní. Musím bojovat sama pro sebe. Musím bojovat a nechat jí jít...

Peace out and ROCK ON bitches!


Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

13. dubna 2015 v 21:36 | So3ra^^ |  Anime
Whats up bitches?

Soo dneska jsem si pro vás připravila recenzi na mé nejoblíbenější anime Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ano mám kuráž si vybrat jen jedno anime mezi mé nejoblíbenější!
Klikni na celý článek!

I'm a blonde, so excuse me. I'm a blonde, I get crazy. ^^

10. dubna 2015 v 16:17 | So3ra^^ |  Diary
Whats up ... ergh ._. vždyť už to znáte. -.-
Ale stejně to napíšu Whats up bitches!

Asi si říkáte proč jsem rozhodla na blog psát takové shity. Jako třeba že jsem blond , ( hmm to bude tou barvou) . Tím nechci říct že bych proti blondýnám něco měla. (Soroo to už si nevyžehlíš )
Ale aby jste si nemysleli že těď na blog budu jen přidávat tyhle " novinky" Které nikoho nezajímají, tak se budu snažit zveřejnit ještě nějakou básničku a do konce víkendu mžná zvládnu nový Teen Idle.

Dny plynou a Sora zůstává stejná ^^

7. dubna 2015 v 20:18 | So3ra^^ |  Mé zbytečné kecy
Whats up bitches?
Mí návštěvníci si určitě všimli, že jsem stálá asi jako počasí v posledních dnech. Ne vážně! Nemůžu se dočkat letních prázdnin až si postavím sněhuláka!^^ I když bych raději zaplnila prázdné místo na mém blogu tím, že budu bez cílně blábolit o počasí, místo toho abych měla výčitky svědomí že jsem se na vás všechny vykašlala. No co, co jsem si nadrobila....eh však to znáte. Bohužel nejsem zodpovědná co se týče psaní na blog, nebo komentování článků mých AFFS.Proto jsem se rozhodla učinit pár změn.
Klikni na celý článek^^