Prosinec 2014

Ruchoth Van-Vesmarais

28. prosince 2014 v 23:40 | So3ra^^ |  Mé zbytečné kecy
Whats up bitches?
Teď se asi díváte na nadpis a říkáte si .. " Co to sakra je?! ._."
Tak já vás opravím , správně by jste měli říkat " Kdo to sakra je? ._."
Soroo! Nerozumuj a řekni o co jde! -.-"
Tak když mě tak prosíte.^^

Klikni na celý článek^^

Hakunamatata!^^ (Jak dlouho mi to vydrží -.-")

27. prosince 2014 v 0:50 | So3ra^^ |  Básničky
Whats up bitches? Oficiálně píšu článek z nového notebooku ( Musím uznat že Ježíšek byl štědrý . Hlavně kvůli té přesnídávce kterou jsem mu nechala na stole LONG STORY!) Sice ještě není nový , ale já už jsem se rozhodla začít plnit jedno ze svých předsevzetí a to je pohřbít minulost a být šťastná! (Jak dlouho mi to vydrží ._.) Koho by to bavilo být neustále myslí někde jinde a přát si ulehnout k věčnému spánku , tahle EMO Sora už začíná unavovat a taky ostatní lidi o kolo a přece nebudu " Sedmnáctiletá-životem ztrápená" taková už jsem tři roky a stejně nikoho už mé Emo nálady nezajímají...
Klikni na celý článek^^


Něco nezajímavého

22. prosince 2014 v 18:45 | So3ra^^
Whats up bitches?
Dnes nebudu psát nic zajímavého , zábavného nebo smysluplného . Jako vždycky Soro , jako vždycky. Dosáhla jsem vánočnímu prozření a nebo mě někdo praštil pánvičkou po hlavě ._. . Spíš to druhé , JOP! to bude ono! K věci , je jasné že občas někdo potřebuje hlas do soutěže , něbo někdo hledá admina na jeho blog nebo nějaký začátečník napíše to co já opravdu miluju! " Ahoj prosím tě podívaš se na můj blog? " Neříkám že jsem tohle nikdy nepsala . Patřím mezi lidi , kteří rádi pomáhají a proto dávám hlas na jakoukoliv sóutěž podívám se na jakýkoliv blog pokud mě bude zajímat ...jen když to budete psát sem!^^

Piště,piště! ^^ Á peace out bitches!


Něco o mě (To se zase rozepíšu.)

21. prosince 2014 v 13:59 | So3ra^^ |  Mé zbytečné kecy
Whats up bitches?
So , dříve než si začnu honit ego , bych se chtěla vyjadřit k tomu jak mi někteří lidé přáli ať se mi daří líp , po té smutné záležitosti s Nadějí. A ještě k tomu někteří z nich nebyli mé Affs které mají "povinost" (Jako kdyby) navštěvovat můj blog a komentovat mé články. Tákže mockrát děkuju za zájem!^^

Tak mě napadlo že vlastně ani nevíte co jsem zač . Áno anonymita je sice pěkná , jenomže já tak ráda o sobě básním! ^^ Tákže pokud umíte číst , tak asi víte že si říkám So3ra ( trojka se nečte) a že jsem říkala , že přezdívky jsou výdechy z našich kreativních plic. ALE právě jméno bych prozdradit mohla , není to žádné mainstream jméno takže své jméno miluju!
Klikni na celý článek^^

Menší neaktivita aneb Nashle Naděje

18. prosince 2014 v 20:48 | So3ra^^ |  Básničky
Whats up?...Eh to je fuk -.-"
Snažila jsem se poslední týden komentovat a prohlížet články od svých Affs , jenomže nešlo být šťastná a přinutit se něco dělat. Bože díky za vánoční prázdniny! Dne 12.12 se stalo něco , co jsem si myslela že se stane až zá pár let... Myslela jsem si že Naděje se mnou zůstane až do té doby než bude stará , nemocná a já jí budu po boku v dobrém i zlém. Byla tak mladá , narodila se asi kolem léta v roce 2012. A proto už to nebudu zdržovat špatně se mi píše o věcěch které mě bolí..
Klikni na celý článek^^

Imogen Moreno, pleased to meet you

11. prosince 2014 v 1:38 | So3ra^^ |  Charaktery
"Bravo! Bra-freakin'-vo!" Whats up bitches?
Pamatujete si ještě na Imogen? Jistě že ano! Já jsem Imogen a Imogen je mnou! Tím chci říct že , jsem ještě nikdy nenašla seriálový nebo filmový nebo knížní charakter , který by mi byl v chování tak podobný. Imogen Moreno je charakter z kanadského seriálu Degrassi ( Recenze na tenhle seriál je tady) V seriálu se objevila asi v jedenácté serii ( možná ._.) . Kde hrála děvče které chodí do hodin herectví. Veliký převrat nastal potom co Eli Goldsworthy , který má brát prášky na zmírnění agresivity , vzal monitor do rukou a třískl s ním o zem. Imogen vzala problém do svých rukou a rozhodla se jej vyřešit. Stoupla si na stupínek a skočila na zem obličejem dolů , čímž si zlomila nos . Po příchodu paní učitelky , která se s udivením zeptala co se tady děje Imogen odpověděla " Co si myslíte , že se tady stalo?! Zakopla jsem o uvolněný kabel! Tohle místo je smrtelná past!" (Tedy nu pokud jsem to zprávně přeložila ^^) Jak Imogen odešla od školní sestry tak na ní u skříněk čekal Eli (přeložila bych ten rozhovor jenomže , prostě to nejde! -.-"
Eli: "How's your nose?"
Imogen: "It's fine, but I might need a smelling nose dog for a while. They have those, right?"
Eli: "I... really don't think so."
Imogen: "Oh. Maybe you can smell for me?"
Ale určitě vám tu nebudu přepisovat celý díl a upřímně si stejně myslím že to nikoho nezajímá. Protože neznám nikoho kdo by se na Degrassi podíval . ( Soro Soro , tvá upřímnost je někdy ták jedovatá ._.) Ale co mám pravdu ne? ^^ Nu co bych vám o Imogen ještě řekla,krom toho že je prostě boží? Vzhledový popis můžeme rovnou přeskočit protože tady hodím fotku a za druhé je tenhle blog naprosto zaplaven jejími gify. ( Možná bych si mohla postavit oltář s její fotkou ....NO NO NO NO! Soro nepřehánej!)
Povaha: Imogen je asociální a cíle vědomá. Dokáže si jít za svým cílem , i když je to občas trochu netradičním způsobem. Věnuje se herectví a má svůj vlastní svět. Proto jí občas nikdo nerozumí a nebo jí lidé považují za divnou. ( Sákra , koho mi to jen připomíná? ._.) A včera jsem dozvěděla že bojuje za práva žen! A jak už jsem říkala dosáhne svého cíle ale poněkud netradičním způsobem , třeba když bojovala za to , že holky mají více právidel ve školním řádu ohledně oblekání než kluci.Nic si nenechá líbit a nic jí nezastaví , dobojuje se k úplnému konci jako statečná amazonka.
Imogen si po tu dobu co je ve škole Degrassi prošla třemi vztahy. Ale pro mě bude vždy ten nejlegendárnější Imogen +Fiona! Fiona s Imogen po prvé nechtěla mít nic společného , jenomže pak si uvědomila , že jí neměla ráda protože si ostatní o ní mysleli že je blázen a proto neměla zájem zjistit co je Imogen zač. Nakonec se do sebe zamilovaly , jenomže všechno jednou skončí. U Imogen a Fiony to skončilo , kvůli tomu že Fiona odmaturovala...


Více informací o Imogen je tady!

Peace out bitches! ^^


Hollywood Undead-Bullet

9. prosince 2014 v 7:00 | So3ra^^ |  Básničky
Whats up bitches?
Nedávno jsem objevila písničku , která se mi zapsala do duše tak silně , že jsem udělala básničku na stejné téma.
Jedná se o píseň (jak jste si všimli v nadpisu -.-") Hollywood Undead-Bullet . Písnička je o muži který sedí na zábradlí a přemýšlí o sebevraždě , přeje si porušit fyzikální zákony vzlétnout , aby mohl opustit vše co ho tíží. Lepší bude když si originální překlad najdete. Myslím si , že tohle je jeden z příkladů proč u písní vnímat hlavně text.

Na zábradlí sedím,
houpu nohama.
Z okna hledím,
Po okolí se rozléhá siréna.

V jedné ruce držím láhev ginu ,
v druhé účty.
Skáču, jsem muž činu,
a od svobody mě dělí malé krůčky.

Krabička pilulek nepomáhá,
asfalt mi příjde měkký.
Svoboda mi příjde drahá,
nebudu tady strašit věky.

Podřezané zápěstí,
taky mě nevysvobodí.
životem dostávám pěstí,
skok ze zábradlí mě ze světa vyprovodí.

Máma už četla vzkaz,
slyším policejní sirény.
určitě má po zádech mráz ,
štěstí že jsou dveře zamčeny.

Přeji si umět létat,
létat do oblak.
prsty do mraků chci zaplétat,
chci být pamatován jako dobrák.

Jeden ze zábradlí pád,
a už jsem pryč.
Je to tím snad,

že mám po smrti chtíč.

Jo a nezapomeňte si o mě myslet , že jsem depresivní a nemocný magor. ^^

Peace out bitches! ^^


Vzpomínková

8. prosince 2014 v 16:46 | So3ra^^ |  Básničky
Whats up bitches?
Už nevím , jak bych nazývala básničky ._.
Tahle básnička je jedna z těch kterou vyhrabu po dlouhé době z počítače a řeknu si , alespoň to bylo myšleno dobře -.-". Přečtu si jí vzpomenu si na ty pocity, jaké jsem měla , když jsem tuhle báseň psala ...

Jako pomyslná šipka která značí cestu,
jako lidé co potřebují záchranou vestu

I já jsem v polovině zbloudila,
Tak proč jsem narodila?

Věděla jsem přesně kam mám jít,
věděla jsem s kým snad budu žít.

Můj život už nemá směr,
vím že já jsem jako silnice plná děr.

Mám chyby , neumím před tebou mluvit,
protože mám pocit ,že jedním slovem mohu vše zkazit.

Já vím nemělo to se mnou cenu, odcházíš dál,
my dvě jsme jako led který nikdy neroztál.

I'm here for you.That's realy nice lie...

2. prosince 2014 v 7:55 | So3ra^^ |  Uvahy
Jsem tu pro tebe a to vážně? Podle mě je nejednoduší si nechat problémy pro sebe. Nemusíte se spoléhat na své přátele a na to že hned roztáhnou náruč kdykoliv je vám špatně. Pravda je taková že nikdo nechce slyšet o vašich problémech. Lidí jsou rádi když se postarají sami o sebe , tak proč ostatní zatěžovat. Když už seberete odvahu a řeknete někomu to co vás tíží , nechce aby vám bylo líp pro vaše dobro , chce aby vás tahle situace rychle přešla a vy by jste byli zase stejní. A stejně , strašně moc to bolí když problém ( Veliký problém) máte někomu říct. Přemýšlet nad tím problémem a říkat to nahlas a stejně to řeknete špatně , jelikož v hlavě to zní daleko lépe. A čeho se dočkáte? Útěcha která vám rozhodně díru v srdci nezašije.
Teď mi můžete odporovat , že nemůžu čekat , že podpora kamaráda mě rozveselí a budu šťastná. Když tohle nemůžu čekat tak proč bych to někomu měla říkat?! Nikomu se neudělá líp , takže to nic nepřinese! Nesnáším lidi , co říkají že mám mluvit a bude mi líp! To je blbost! Nenávidím mluvit o svých problémech! A ještě více nenávidím , když se to někdo ze mě snaží dostat! Já teď apeluji na zdravý rozum některých šťouralů, když o nějakém problému někdo nechce mluvit , tak ho prostě nechte bejt. Chápu , že pak nevíte jak mu máte pomoci , jenomže není řešení aby jste z něj páčili informace a pak se naštvali , že vám to nechce říct a obviňujete ho z nedostatečné důvěry. Do háje! To není záležitost důvěry , týká se to toho že nechce o svým problému mluvit to je vše konec! Pochopili?
Tady je rada pro vás lidi co se snaží strkat nos tam kam nepatří. Nedělejte to nebo vám ho dotyčná osoba usekne!

Peace out bitches! ^^


Nikdo si neváží toho co má..

1. prosince 2014 v 16:30 | So3ra^^ |  Básničky
Whats up bitches? Taky občas přemýšlíte nad tím proč si lidé neváží toho co mají? To je prosté! Mezi naší lidskost patří i to , že nás věci omrzí , věci a občas i lidé. Materialiosticky založení lidé si určitě potrpí na věcěch které jsou nové . A z takových lidí mají obchody plnou kapsu ^^. Nechci říct že jsem extra skromná , taky ukážu na každou drhou věc že jí chci , ale já si říkám k čemu to potřebuju? K ničemu , tak si najdu věc , po které až budu toužit tak si jí koupím. Maličkosti které dělají lidi šťastnýmijistě to může být láska , nebo přátelství , jenomže mám pocit že láska hlavně ubližuje než aby dělala radost! Mě dělá šťastnou to , když vidím že jsou lidé kolem mě šťastní . To je asi ta maličkost , ze které se raduju.
Tuhle básničku jsem složila proto aby si někteří uvědomili že peníze nejsou radost narozdíl od lásky , přátelství a pochopení.

Co je přátelství , a láska?
Když peníze nemám.
Je to pro chudé na oči páska,
proč život bohatých neznám?


Peníze jsou svoboda ,
Peníze jsou vše.
S nimi budu vévoda,
a nikdy mi nebude zle.

Budu si dělat co budu chtít,
vždy budu mít na chleba.
Už nebudu jen hloupě snít,
strach už nebude potřeba.

Všichni by mě obdivovali,
byl bych oblíbený.
můj majetek by mi záviděli,
byl bych milovaný.

Zlato se mi bude lesknout v dlaních,
drahokamy odpočívat v trezoru.
Budu šťastný ,
jak dítě na saních a před chudým život dám závoru.

Kdy to přestane být pouhý sen,
konečně budu šťastný.
Až zmizí měsíc a začne den.
a můj život bude jasný.


Už jsem se rozhodl,
vyloupím banku.
Můj sen mě nakopl,
získat pár franků.

Přicházím s maskou ,
Lidé okolo se mě bojí.
Jdu za svou láskou,
ale ochranka se na mě zbrojí.


Odcházím v poutech,
vstříc noční můře .
Utíkat po soudech,
kde bude hůře.

Měl jsem si vážit toho co mám,
peníze už pro mě nejsou nic.
Teď jsem na všechno sám,
Už si nikdy nebudu přát víc

Peace out bitches! ^^