Listopad 2014

Co pro mě znamená blog?

29. listopadu 2014 v 22:41 | So3ra^^ |  Uvahy
Můj svět , jako na dlani Tím myslím , že když máte myšlenky roztroušené po celé hlavě a za nic je nedokážete chytit. Zviditelníte je tady a vše co vás kdy napadlo , vše co jste kdy vyrobili , nakreslili, napsali , vyfotili bude tady. Můžete sledovat jak jste přemýšleli před rokem a vidět jak se zdokonalilo to v čem se tady reprezentujete. Tahle památka ( pokud blog nezrušíte samozřejmě) bude uchována , i když se na blog vykašlete. Když mi bylo třináct , tak jsem si založila blog o Winx (Jen se smějte! ^^), blog je stále ještě ještě zachován kvůli tomu , že jsem ho přenechala kamarádce která na něj už nechodí. Možná kdyby byl jen můj , tak už je dávno zrušený. Kvůli mému lehkomyslnému uvažování. Ale víte co? Kdybych dostala tu možnost teď tak ho nezruším! Ano sice má reprezentace tam byla chabá a gramatika přímo obludná ^^ heh , jenomže tohle jsem byla já , Sora z roku 2011.
Když si představím svůj svět , je to úžasné , že mohu někam utéct pře realitou, Jenomže když svůj svět vidím očima a ne myslí (ve formě blogu) tak se cítím , tak jako kdybych všechno splnila. Všechny mé myšlenky jsou seskupeny na jednom místě a to je to , co je základ toho co po blogu žádáte .
Vaše práce je oceněna Nejvíce pohádkový pocit , je ten když u vaše článku je zanechán alespoň jeden komentář s názorem na to co právě z vaší mysli vyšlo. Když je vaše dílo oceněno , máte pocit že to co děláte není zbytečný a ještě k tomu vás to baví. Pochvala dokáže nejen pohladit na sdrci ale i postrčit dále a zvýšit sebevědomí samotného autora , který si dřív nemusel myslet že to , čím se zabývá mu jde , nebo snad že to nemá smysl. Někteří z vás říkají že , blog si založili kvůli sobě a ne kvůli návštěvnosti. Nenarážím snad na to , že mě jde o návštěvnost , jenomže blog bez komentářů mi bez urážky příjde , jako kráčet po cestě bez cíle. Přeci když nestojíte o návštěvnost , o někoho kdo vás podpoří v komentářích , tak proč píšete veřejně? Kdyby jste opravdu o návštěvnost nestáli , tak si si články píšete leda tak do sešitu. (A teď se do mě pusťe ^^)
Kritika vás nepotopí ale zdokonalí Jak už jsem zmíňila , tak komentáře vás mohou potěšit a nebo na vás může čekat kritika ze které se můžete poučit. Rozdíl mezi kritikou a hatem vysvětlovat doufám nemusím , jelikož je naprosto zřejmý a můžete si ho zjistit díky videím nebo článcích. Když vám někdo napíše , že článek se mu moc nelíbil a že bylo nejlepší změtit pár věcí. Tak nevěště hlavu a pokud to nejsou věci které by vám ohrozili váš styl blog , tak proč autora komentáře nepotěšit? A sami zjistíte , že když budete opravovat chybyčky na které jste upozorňováni , tak se postupem času budete posunovat dál a dál. Ovšem že pokud se kritika bude týkat něčeho , co zmenit prostě nechcete tak to nedělejte. To nebylo potřeba zmiňovat ( I když už jsem to udělala -.-") Za lidi co vám dávájí pochvalu nebo kritiku buďte vděční. Lidi co jsou vaši přátele nebo známí které vidíte mimo počítač se vám většinou budou snažit zalíbit a pravý názor vám neřeknou. Kdežto tady je možnost anonymyty , která se na internetu používá hromadně často. Naslouchejte kritikám a časem jich bude méně a budou přibývat pochvaly.

"Nejdříve je třeba se naučit tomu, o čem píšeš, potom je třeba se naučit psát. Na jedno i druhé padne celý život"
Ernest Hemingway

Peace out bitches! ^^


Jsem zpět..ale na jak dlouho? ._.

27. listopadu 2014 v 20:52 | So3ra^^ |  Mé zbytečné kecy
Whats up bitches?^^
Dříve než mě mé Affs sežerou ._. Tak vám můžu říct na uklidněnou že ..( No vlastně vás ničím uklidnit nemůžu -.-") Co se týče blogů jsem velmi nezodpovědná , slibovala jsem že nastanou změny ale výsledek byl nulový. Můžu se vymlouvat na to , že škola mě opravdu deptá a na to že mě jednu dobu deptalo úplně všechno . Ale mé emo náladičky mě přeci nemohly zastavit ne?
Anonymní blog jsem měla kvůli tomu abych se mohla svobodně vyjadřovat ale přeci , když se mi něco povede chci se pod to podepsat a důvěrnosti na net zveřejňit nemusím . Možná jsem chtěla od lidí za monitorem útěchu nebo radu a nechtěla jsem cítít poplácání po zádech od lidí které znám a chtějí jen aby to co mě tíží rychle přebolelo. Nechci o svých potížích mluvit se přáteli , ale proč? To nevím...
Doobře Soro a tím narážíš na co? Na to že si možná pár lidí všimlo že jsem si smazala deník... no a je to asi tím že už tady nebudu psát anonymně a důvod je ten , že jak už jsem zmiňovala , chci se pod své dílo podepstat.( Ať už to je jakkoliv velký sh*t ._.) Nu možná si budu psát deník ale ehm určitě to nebude až tak důvěrné jak dřív. A k čemu by to taky bylo? Mé emařské citové výlevy nemusí nikoho zajímatˇ^ˇ

Peace out bitches!^^