Červenec 2014

Slečna Moreno je tu! A nastanou změny! ˇ^ˇ

22. července 2014 v 19:44 | IM^^ |  Mé zbytečné kecy
Whats up bitches?
Fajn sice jsem zpátky už od neděle , ale nebijte mě! To by jste nevěřili co se za jedno blbé pondělí stačilo stačilo stát . No teď mám náladu že chci zůstat zamčená doma a nekomunikovat z okolím. Abych si jen nestěžovala tak v Chorvatsku bylo krásně! Ale týden tam mi bohatě stačil. ._.
Když jedete deset hodin v autě , tak máte spoustu času na přemýšlení. No a mě se v hlavě zrodil , přímo geniální nápad! (To říkám pořád že jsem genius! ˇ^ˇ) Nu v hlavě se mi už několik měsíců rodil nápad na povídku a pak na další povídku a pak na další! A já z těch všech povídek udělám knihu! Teď si všichni říkáte.."OMG! Proč knihu?! ._. Vždyť si můžeš založit rubriku s názvem povídky a dávat je tam ne?" NE! Protože všechny ty povídky jsou o dívkách , které se potýkají s problémy tipu nešťastná láska, sebepoškozování, deprese apod. . (Jáj! Imogen už se na Degrassi přestaň koukat! ) A chci to propracovat tak že bych třeba i těch hlavních hrdinkách udělala samostatný článek jako takový profil. Nu ale to je ještě ve hvězdách když jsem viděla jaké je tu téma týdne , cítím novou básničku! *-*
To už je tolik hodin?! A já jsem se ještě nestačila podívat na mé milované Affs .

Peace out bitches!


Nyaa! Croatia! *-*

11. července 2014 v 7:00 | IM^^ |  Mé zbytečné kecy
Tramtadadadá!
Oznámení pro mé Affs že nebudu aktivní celý týden. Konečně se prázdniny něčím rozeběhly a tím něčím myslím výlet do Chorvatska s tátou, bráchou a tátovou přítelkyní.Moje první dovolená mimo Českou republiku.Připadám si tak nadšeně ale na druhou stranu to přišlo v tak nevhodnou chvíly , kdy mě pasní začalo bavit!
No nic doufám že si tohle všichni přečtete a mé milované Affs se na mě můžou těšit až za týden.
Užívejte si prázdnin a

Peace out bitches!^^


Degrassi: The Next Generation

5. července 2014 v 0:33 | IM^^ |  Serialy

Rok vysílání:2001-Až do teď
Žánr:Drama
Země původu: Kanada
Délka epizody: 30 minut
Tvůrce:Linda Schuyler, Yan Moore

O čem seriál je?
Kanadský seriál , se odehrává na střední škole jménem Degrassi , kde se studenti potýkají s problémy teenagerů. (Např. Šikana, sebepoškozování, anorexie, homosexualita atd..) Před tímhle seriálem tu byl serial Degrassi Junior High který běžel v roce 1989-1991 . Zmiňuji to tady protože seriály na sebe navazují dějem a oba dva seriály se odehrávají na stejné škole. Dalo by se říct že současné Degrassi navazují na ty minulé.
Čím na mě seriál udělal dojem?
Většina seriálu o teenagerech , se zaměřují na problémi ne tak odvážnými jako v Degrassech. Tam jsou ukázány problémy , jak by byli řešeny lidmi jako jsme mi , ať už příběh dopadne dobře, nebo špatně. Taky se mi líbí propracovanost postav a trvalo mi opravdu dlouho než jsem si vybrala své favority. Rychleji jsem si vybrala nejmíň sympatické charaktery.Také i když je to drama , tak tam nechybí zdravá dávka humoru.
Oblíbené charaktery..
Degrassi se dělí na starší a novější , ale to jste určitě čekali když to běží tak dlouho. Proto mám dvě oblíbené postavy ke kterým tíhnu asi nejvíce.
Eleanor "Ellie" Nash
Gotička která se objevila se v druhé serii , kde spíše působila jako vedlejší charakter.Až potom ve třetí serii , osmý díl (Whisper to a Scream) byl díl zaměřen celý na Ellie. Její otec který byl plukovník byl poslán do Afghánistánu a Ellie zůstala doma jen se svou matkou. Netrvalo to dlouho a od Ellie máma začala pít. Jednou jak přišla Ellie ze školy tak sáhla po kružítku a řízla se . Pokračovala v tom dál a dál a právě proto mi Ellie připadá tak jedinečná protože máme věc co nás spojuje. Obě jsme byli silné přestat ale také jsme byli obě tak slabé že jsme začali.

Imogen Moreno
Tak tohle jste asi nečekali co? Fajn dříve než se dočkám komentů jaká jsem kopírka vám tady pronesu pár slov. Imogen a já jsme si podobné jak v chování tak i ve stylu oblékání. Hned jak jí uviděla tak mi bylo jasné že ona a já bychom byli spřízněné duše kdyby existovala. A přezdívku IM jsem si vymyslela sama! ˇ^ˇ
Imogen je asociální a občas netuší jak se má chovat mezi lidmi a taky je dost dramatická. Je posedlá dramatickým klubem a proto je schopná pomoci klukovi Elímu který si prošel krutým rochodem s dívkou jménem Clare. Imogen donutila Elího aby na ní křičel a doufala že se mu pak udělá líp a později se do něj zamilovala a pronásledovala ho na každém kroku. Bohužel (Pro mě bohudík , já jim to nepřála *-*) jim vztah nevyšel. Později se Imogen zamilovala do dívky jménem Fiona a byla s ní šťastná dokud Fiona neodmaturovala.

Kde se na seriál podívat online?
Smutná zpráva je ta že se nejde na Degrassi podívat v českém dabingu a ani s titulkami.
Našla jsem jenom v originálním znění o to je TADY!

Doufám že jsem někoho na seriál navnadila a...

Peace out bitches!^^


I'm a Freak...PROBLEM?!

3. července 2014 v 22:41 | IM^^ |  Uvahy
Celý život nám je vštěpováno do hlavy , že každý je svým způsobem originální. Jenomže , když se rozhlédnu tak vidím kolem sebe jen swag ovečky které se bojí ukázat sé skutečné já na povrch. Nebo co když žádné skutečné já nemají? Někteří se narodili prostě jen proto aby se stali robotem který se odráží ve stínu třeba jedné oblíbené studentky na škole.Ta holka nemůsí být na lidi milá , jediné co tady stačí je sebevědomí . Když si o sobě myslíte že jste něco víc než ostatní tak tomu všichni budou i věřit. Neporučuji to slabším povahám věřte mi zkoušela jsem to! ^^ Nechápu co lidé na takových charakterově prázdných swag barbínách jen vidí? Dříve jsem byla taková , že jsem se snažila zapadnout a chovat se jako všichni ostatní . Ale pak jsem si uvědomila že oni jsou ti kteří se potřebují změnit. Mám se ráda! Za to že jsem taková jaká jsem a už nikdo mi nezabrání tvrdit opak! Nevím zda-li bych se měla tak ráda , kdyby skoro všichni kolem mě nebyli takové ovce. Já si připadám úžasná tím že jsem jiná než ostatní! *Dává si facku za samochválu!

Peace out bitches!^^